Avatar

Per Ove B. Andersen
Driftsleder

Mobil +47 992 04 770
E-post poa@ipoa.no

Avatar

Jan Tore G. Slettedal
Daglig leder

Mobil +47 977 84 016
E-post jantore@ipoa.no

Avatar

Knut Klev
Styreformann og innkjøpssjef

Mobil +47 908 86 282
E-post knut@ipoa.no

Avatar

Kjetil Hustad
Markedssjef

Mobil +47 488 68 707
E-post kjetil@ipoa.no

Avatar

Reidar Lindberg
Salgssjef

Mobil +47 990 95 225
E-post reidar@ipoa.no

Avatar

Stian Kjenne
Avdelingsleder og salg Spiraltrapp

Mobil +47 979 92 472
E-post stian@ipoa.no

Avatar

Wiggo Andersen
Avdelingsleder lager og overflatebehandling

Mobil +47 990 95 237
E-post wiggo@ipoa.no

Avatar

Marius Kurzok
Utvikling og prosjektleder

Mobil +47 470 57 889
E-post marius@ipoa.no

Avatar

Monica K. Slettedal
Regnskap og økonomi

Mobil +47 970 01 780
E-post monica@ipoa.no

Avatar

Lotte Ø. Larsen
Avdelingsleder stålkonstruksjoner

Mobil +47 400 81 862
E-post lotte@ipoa.no

Avatar

Casper Skofterød
Prosjektleder Salg

Mobil +47 926 28 047
E-post casper@ipoa.no

Avatar

Thomas Kurzok
Prosjektleder

Mobil +47 478 25 997
E-post thomas@ipoa.no

Avatar

Jetmir Luma
Prosjektleder

Mobil +47 938 89 991
E-post jetmir@ipoa.no

Avatar

Balakumaran Subramaniam
Prosjektleder

Mobil +47 908 75 980
E-post bala@ipoa.no

Avatar

Nicolay E. Andersen
Prosjektleder

Mobil +47 955 58 389
E-post nicolay@ipoa.no

Avatar

Joseph Falcao
Prosjektleder Spiraltrapp

Mobil +47 925 61 675
E-post joseph@ipoa.no

Avatar

Katarzyna Elert
Prosjektleder Spiraltrapp

Mobil +47 405 81 049
E-post katarzyna@ipoa.no

Avatar

Ofri Okun
Prosjektleder Spiraltrapp

Mobil +47 453 71 863
E-post ofri@ipoa.no

Avatar

Sylwester Puzyna
Verksmester

Mobil +47 979 92 468
E-post sp@ipoa.no

Avatar

Joakim Andersen
HMS og administrasjon

Mobil +47 406 20 794
E-post joakim@ipoa.no