Avatar

Per Ove Blakkestad Andersen
Daglig leder

Mobil +47 992 04 770
E-post poa@ipoa.no

Avatar

Reidar Lindberg
Salgssjef

Mobil +47 990 95 225
E-post reidar@ipoa.no

Avatar

Stian Kjenne
Avdelingsleder og salg

Mobil +47 979 92 472
E-post stian@ipoa.no

Avatar

Marius Kurzok
Utvikling og prosjektleder

Mobil +47 470 57 889
E-post marius@ipoa.no

Avatar

Simen Zuercher
Salg og prosjektleder. Stiil

Mobil +47 92161240
E-post simen@stiil.as

Avatar

Jahn Otto Bråthen
Koordinator

Mobil +47 94149511
E-post jahnotto@ipoa.no

Avatar

Casper Skofterød
Ingeniør

Mobil +47 92628047
E-post casper@ipoa.no

Avatar

Jetmir Luma
Prosjektleder

Mobil +47 93889991
E-post jetmir@ipoa.no

Avatar

Katarzyna Elert
Prosjektleder

Mobil +47 40581049
E-post katarzyna@ipoa.no

Avatar

Judith Østermark Ådalen
Økonomisjef

Mobil +47 415 13 060
E-post judith@ipoa.no

Avatar

Monica Slettedal
Regnskap og økonomi

Mobil +47 970 01 780
E-post monica@ipoa.no

Avatar

Sylwester Puzyna
Verksmester

Mobil +47 979 92 468
E-post sp@ipoa.no

Avatar

Thomas Kurzok
Prosjektleder

Mobil +47 478 25 997
E-post thomas@ipoa.no

Avatar

Balakumaran Subramaniam
Prosjektleder

Mobil +47 908 75 980
E-post bala@ipoa.no

Avatar

Lotte Øvrum Larsen
Prosjektleder

Mobil +47 400 81 862
E-post lotte@ipoa.no